fbadd
badanie_analityki_edycja_4_white_png

Weź udział w badaniu

Szukasz benchmarków dla swojej firmy? Chcesz dowiedzieć się, jakie wskaźniki mierzą inne organizacje? Wypełnij kwestionariusz i otrzymaj kompleksowy raport.

Dlaczego warto wziąć udział w badaniu?

To już czwarta edycja Badania Stanu Analityki HR w Polsce! Jak co roku, naszym celem jest diagnoza wyzwań i trendów związanych z liczbami w HR. Przyglądamy się też efektywności działów HR oraz poszczególnym procesom i pod-obszarom.  

Aby wypełnić ankietę potrzebujesz ok. 40-50 minut. Jeżeli zajdzie potrzeba przerwania, masz w formularzu możliwość „pauzy” i powrotu do kwestionariusza pod indywidualnym linkiem.

Stałym elementem Badania jest konkurs z nagrodami. Uwaga – w konkursie biorą udział tylko pełne odpowiedzi (zakończone ankiety)!

Każda firma biorąca udział w badaniu otrzyma bezpłatny dostęp do rozszerzonego raportu z badania. Masz też szansę wygrać specjalne nagrody:

  • warsztat lub szkolenie z HRrebels
  • 3x dostęp do kursów językowych (angielskiego + jednego wybranego języka z Niemieckiego, Hiszpańskiego, Francuskiego, Włoskiego) (aktywny do końca 2023)
  • 3x wejściówka na konferencję Strategie HR (17-18.05.2023)
  • 7 książek od wydawnictwa onepress/ Helion
  • 2x 2 wydania czasopisma HR Business Partner

Eksperci o Badaniu Analityki HR

Eksperci o Badaniu Analityki HR

Wspieramy Ukrainę

Chcemy być społecznością, na którą można liczyć. Dlatego zdecydowaliśmy się przekazać połowę zysku z raportu (z reklam i komunikatów marketingowych) na działania Polskiej Akcji Humanitarnej pomagające osobom dotkniętym wojną w Ukrainie. Połącz rozwój Analityki HR w Polsce ze wsparciem dla naszych Sąsiadów.

Organizator badania

Partnerzy strategiczni

Patroni medialni

Partnerzy i patroni
sharebee
HRlityczny pion
1581422320113
logo HRoptimiser duże
Magazyn_Rekruter_logo_color

HRrebels

Copyright © 2022

email: hello@hrrebels.pl

tel: +48 575 808 017

Polityka Prywatności