fbadd
badanie_analityki_edycja_4_white_png

Jakie wskaźniki mierzą najlepsi? Co jest standardem w polskiej analityce HR? Premiera raportu już 14.03. Zapisz się na listę oczekujących i bądź jedną z pierwszych osób, ktore poznają wyniki IV edycji Badania Analityki HR!

Pomagamy w rozwoju analityki HR w Twojej firmie

Celem Badania jest diagnoza wyzwań i trendów związanych z liczbami w HR. Przyglądamy się też efektywności działów HR oraz poszczególnym procesom i pod-obszarom. Dzięki temu organizacje mogą za darmo porównać swoje procesy HR ze „złotym standardem”, oraz z benchmarkiem rynkowym.

Premiera raportu z najnowszej, IV edycji Badania, już 14.03.

Wszyscy respondenci uzyskają dostęp do darmowej, rozszerzonej wersji raportu oraz możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Zwycięzców poinformujemy mailowo, korzystając z adresu podanego w zgłoszeniu.

Wyniki Badania publikujemy, po raz kolejny, w formie zanonimizowanej i zagregowanej, zachowując podział według kluczowych metryk biznesowych, takich jak wielkość czy branża firmy. Nie udostępniamy na zewnątrz listy organizacji, które wzięły udział w Badaniu.

Od 14.03. Twój zespół HR może czerpać wiedzę z:

  • Darmowego raportu głównego z Badania, zawierającego ponad 100 stron danych i komentarze kilkudziesięciu topowych Ekspertów
  • Raportu rozszerzonego dostępnego dla uczestników Badania
  • Raportu porównawczego, będącego podstawą do uzyskania certyfikatu “Tu HR się liczy”.

Eksperci o Badaniu Analityki HR

Eksperci o Badaniu Analityki HR

Wspieramy Ukrainę

Chcemy być społecznością, na którą można liczyć. Dlatego zdecydowaliśmy się przekazać połowę zysku z raportu (z reklam i komunikatów marketingowych) na działania Polskiej Akcji Humanitarnej pomagające osobom dotkniętym wojną w Ukrainie. Połącz rozwój Analityki HR w Polsce ze wsparciem dla naszych Sąsiadów.

Organizator badania

Partnerzy strategiczni

Patroni medialni

Partnerzy i patroni
sharebee
HRlityczny pion
1581422320113
logo HRoptimiser duże
pszk2016
Logo
Rekruter
Kopia logo-black transparent
Logo konkursu

HRrebels

Copyright © 2023